Rezidence ARBOREA - Borek

Rezidence ARBOREA - nový rezidenční komplex bytového domu na Borku v Českých Budějovicích nacházející se ve velmi klidné a příjemné lokalitě. Lokalita je velice snadno dostupná, komplex je obklopen zelení a vrostlými stromy, v těsné blízkosti je rovněž nové přírodní koupaliště, zastávka MHD je vzdálená jen několik minut chůze, do centra města je to jen 10 min jízdy autem.

V domě se nachází celkem 15 bytových jednotek - o dispozičním řešení 2+kk a 3+kk a to v 1. NP - byty se zahradou, ve 2. NP a ve 3. NP.  Byty jsou velmi hezky dispozičně vyřešeny, výměra jednotlivých bytů je od 55 m2 do 68 m2. Každý byt má terasu o výměře 12 m2, spodní byty mají dokonce vlastní oplocenou zahradu o výměře od 61 do 220 m2. Cena bytu zahrnuje jeho kompletní dokončení dle výběru klienta (obklady, dlažby, podlahy, obložky, dveře, zařizovací předměty). Ke každému bytu náleží sklep o výměře cca 3m2 a dvě vlastní vyhrazená parkovací stání, které jsou již zahrnuty v ceně bytu. 
 
Příjemná poloha, zastávka MHD cca 200 m od domu, veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti. Parkování přímo před domem na vyhrazeném parkovišti. 
Zvolte si typ nemovitosti