Celkem 15 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

prodej novostavby rodinného domu 4+kk s pozemkem 731 m2, Závraty u Českých Budějovic

Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Závraty vzdálené pouhých 10 min od centra Českých Budějovic ( obec navazuje na Nové Homole).
Dům je v současné době ve výstavbě, nachází se v nové výstavbě rodinných domů, má dispoziční řešení 4+kk s terasou a pozemek o výměře 731 m2 a stání pro dva osobní automobily.
Dům nabízí nezávislost na dodavatelích plynu a pitné vody. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem s přípravou pro krbová kamna a vlastním zdrojem pitné vody. Dům je řešen tradičním způsobem : zděný obvodový plášť z pálených keramických bloků v tl. 30 cm je posazen na betonových základových pasech a doplněn zateplením v mocnosti 18 cm. Nad otvory jsou osazeny keramické překlady a celek je ztužen monolitickými věnci. Dřevěný vazníkový sedlový krov vytváří nosnou konstrukci pro odvětrávaný střešní plášť s keramickou taškovou krytinou na straně exteriéru, pro tepelnou izolaci stropu minerální vatou. Obálka objektu je z hlediska energetického posouzení navržena ve třídě C – úsporná, což spolu s vytápěním tepelným čerpadlem vzduch – voda a krbovými kamny jako doplňkovým zdrojem tepla zajistí dlouhodobý uživatelský komfort. Ten je ještě podpořen podlahovým vytápěním ve všech obytných místnostech a přípravou pro osazení venkovních hliníkových žaluzií nad okny zasklenými izolačním trojsklem. Povrchová úprava nosných stěn i vnitřních zděných příček je většinově řešena omítkami štukovými v interiéru, jemnozrnou v exteriéru, místy je vnější plášť ozvláštněn užitím laťového obkladu z odolného modřínového dřeva.
Dům bude dokončen ve standardu ( koupelna, dveře, podlahy) dle výběru klienta.
Půdorysy domu a další soubory jsou ke stažení u inzerátu v souboru PDF.

Cena:
10.590.000 ,-
Připojené soubory:
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Závraty
K nastěhování od:
15.12.2023
Plocha pozemku:
731 m2
Stav objektu:
Novostavba
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Okraj obce
Rok kolaudace:
2023
Číslo nemovitosti:
0000003064
Vydaný certifikát:
C - Úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Prodejce:
realitní makléř: Aneta Hanzlíková
Aneta Hanzlíková
telefon: +420 777 814 103
aneta.hanzlikova@hanzlikovareality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte!

* Vaše jméno a příjmení * Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon