Bytový dům Dobrovodská

Zahajujeme výstavbu a prodej bytů v novém projektu bytového domu ,,DOBROVODSKÁ”, který má charakter městského bytového domu. Nabízíme Vám 20 bytových jednotek, které se nacházejí v pěti podlaží.

V 1.NP se nacházejí prostorné sklepy, vstupní hala, výtah, kolárna, kočárkárna, kotelna, strojovna a další společné prostory. Ve dvoře je situováno 14 zastřešených parkovacích stání a 6 garáží je umístěno v suterénu. Dispoziční řešení jednotlivých bytů od 1+kk (nejmenší - 30,9 m2) a 2+kk ( nejmenší 43,7 m2) . CENY BYTŮ JIŽ OD 957.330,- Kč do 1,699.000,- Kč. U většiny bytů jsou balkóny nebo kryté lodžie. Dům je vybaven výtahem. Byty budou předány klientovi zkolaudované včetně sanitárního vybavení, finálního pokrytí podlah plovoucími podlahami či dlažbou ( na přání klienta jsou možné úpravy). Ke každému bytu náleží sklep v suterénu domu. Dostupná lokalita, zastávka MHD a veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti. Možnost přikoupení vnějšího parkovacího stání za cenu 200.000,- Kč včetně DPH nebo vnitřního garážového stání za cenu 264.000,- Kč včetně DPH.

Bytový dům ,,DOBROVODSKÁ - exteriér

 

Informace o lokalitě: České Budějovice
Zahájení výstavby: 01.03.2011
Dokončení výstavby: 01.09.2011
Zahájení prodeje: 01.12.2010
Počet etap: I.
Velikosti od: 30,9 m2
Velikosti do: 61,2 m2
 
Standardní vybavení:
Byty budou předány klientovi zkolaudované včetně sanitárního vybavení, finálního pokrytí podlah plovoucími podlahami či dlažbou ( na přání klienta jsou možné úpravy oproti standardu).
 
Občanská vybavenost:
Lokalita je dobře dostupná, zastávka MHD a veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti. Plánovaný zanádražní kruhový objezd přinese budoucím vlastníkům bytů řadu výhod, jako je odklonění dopravy pod zem, novou promenádu přímo před domem včetně výsadby zeleně.
 
Občanská vybavenost dojezd:
5 minut jízdy do historického centra na náměstí Přemysla Otakara II.

Bytový dům ,,DOBROVODSKÁ - Interiér

Bytový dům ,,DOBROVODSKÁ - plochy bytů

Zvolte si typ nemovitosti