Bytový dům Baarova

V nově dokončeném a zkolaudovaném bytovém domě v ulici J. Š. Baara v centru Českých Budějovic je 8 zajímavě dispozičně řešených bytových jednotek o dispozici 2+kk!

V domě se nachází celkem 8 bytů, venkovní parkovací stání, technické zázemí domu a sklepy. Dům má celkem 5 NP. 
V 1.NP se nachází sklepy a technické zázemí domu, na dvoře potom venkovní parkovací stání. 
Ve 2. až 5. NP se nachází bytové jednotky, každá o dispozici 2kk. 
Dispoziční řešení jednotlivých bytů je 2+kk. Na patře se nachází vždy jen dvě bytové jednotky a to 2kk o velikosti 55 m2 + balkon + terasa a byt 2kk o velikosti 57 m2 + balkon + terasy. 
Každý byt má balkon i terasu, všechny jsou pak orientované na jih a na sever s příjemným výhledem do vnitrobloků.  Dům je vybaven, videotelefony, wi-fi, kbtv, výtahem. Ke každému bytu pak náleží sklep, který je v ceně bytu a má výměru cca 2,5 m2.  
V současné době jsou již byty dokončené (podlahové krytiny, dveře, obklady, dlažby a zařizovací předměty v koupelnách).  
 
Lokalita nabízí budoucím vlastníkům vše, co k modernímu bydlení patří - v bezprostředním okolí jsou obchody, škola, školka, nákupní centrum, zastávka MHD, historické centrum města je vzdáleno jen několik minut chůze. K bytu je možné přikoupit vlastní parkovací stání umístěné v uzavřeném dvoře za 250 tis vč. DPH.  Dům i byty jsou již dokončené, připravené k okamžitému nastěhování. v případě zájmu o investiční byt zajistíme vhodného nájemníka. 
Zvolte si typ nemovitosti