Celkem 19 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:

Prodej rodinného domu, 111m2, Nové Hrady

Popis nemovitosti:

V malebné krajině Novohradských hor stavíme a nabízíme možnost rezervace projektu 4 rodinných domů v alpském stylu pro trvalé bydlení nebo rekreaci.
Pozemek rodinného domu o ploše 320 m2 je napojen na obecní kanalizaci a vodovod. Dispozičně je řešen jako 4+kk se zastavěnou plochou 111,4 m2 a plochou užitnou 88,5 m2.

Pozemky jsou umístěny v jednosměrné klidné ulici Vilová čtvrť, jsou rovinaté. Z terasy pozemku je výhled na celé Novohradské hory a okrasný rybník. Parcelní čísla pozemků 847/19, 847/20, 847/25 a 847/26. Termín dokončení výstavby a předání říjen 2020.
Určené pro zákazníky vyhledávající klidnou lokalitu, dostupné špičkové bydlení s dostupností práce v Nových Hradech, Českých Budějovicích (25 min. cesty) nebo dojíždějící a pracující v Rakousku. Domy jsou také vhodné pro víkendovou rekreaci nebo jako investiční záměr za účelem krátkodobých pronájmů v žádané krajině Novohradských hor. Orientace obývacího prostoru a kuchyně je na jihozápad.
Výstavba domů probíhá v kategorii nízkoenergetické zástavby B.
Vybavení domu: Dům bude předán vč. vybavených koupelen, podlahových krytin, interiérových dveří, bez kuchyňské linky a osvětlení. Pozemek bude kompletně oplocený s vjezdovými vraty na elektrický pohon, plocha před garáží a vstup do domu vydlážděný. Vytápění je z elektrického kotle se zásobníkem na ohřev teplé vody. Topení bude podlahové.

Rezervace možná již nyní, máte jedinečnou příležitost sledovat a řídit si průběh výstavby Vašeho domu. Neplatíte daň z nabytí nemovitosti. 

Cena:
4.499.000 Kč
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Nové Hrady
Vilová čtvrť
Plocha zastavěná:
111 m2
Plocha podlahová:
89 m2
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
okraj obce
Komunikace:
asfaltová
Číslo nemovitosti:
0000002644
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška 148/2007 Sb.
Prodejce:
realitní makléř: Aneta Hanzlíková
Aneta Hanzlíková
telefon: +420 777 814 103
aneta.hanzlikova@hanzlikovareality.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte!

* Vaše jméno a příjmení * Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
 
TOPlist